Strukturovaná kabeláž

Provádíme montáže, projekty, revize a servis

Provádíme instalaci strukturované kabeláže v průmyslových objektech, ve firmách různých velikostí, umístěné v jednom patře i vícepodlažní. Také nabízíme instalaci strukturované kabeláže v rodinných domech, kde je výhodou využití sítě i pro rozvod telefonu a multimedií. Naše strukturované sítě dosahují parametrů Cat5E. Instalaci provádíme vč. návrhu dle specifických podmínek jednotlivých instalací. Gigabitová technologie pracuje ve frekvenčním rozsahu 1-100MHz. Pro dosažení parametrů CAT5e musí být použity kabelážní systémy nejvyšší kvality a také jejich testování musí být mnohem přísnější.

Struktura kabeláže - Nejčastěji se používá stromová struktura kabeláže, která je odvozena z principu vytváření telefonních sítí. Na koncích tohoto stromu jsou zapojeny další prvky sítě (terminály,servery, počítače). V uzlech stromu jsou umístěny aktivní prvky sítě (router, switche, huby, ústředny, multiplexory, repeatery, atd.).
Každá větev strukturované kabeláže vede z propojovacího uzlu sítě k zásuvce v kanceláři k podřízenému uzlu. Typ zařízení, které je připojeno ke koncové zásuvce, je pak určen topologií sítě . Pokud je v uzlu aktivní prvek počítačové sítě a telefonní ústředna, může být zásuvka připojena buď k počítačové síti nebo k telefonní síti. Určení zásuvky lze kdykoliv jednoduše změnit. Není přitom nutné instalovat nové kabely.

Našim zákazníkům poskytujeme studie a analýzy (formulování požadavku, technický návrh, detailní položkovou nabídku), projekci (od úvodního projektu, přes vlastní projekt až po závěrečné úpravy), dodání zboží a materiálu. Dále instalaci (stavební práce, montáž, stavební dozor, organizační zajištění), vedení projektu , komplexní měření, odzkoušení a vyhotovení technické dokumentace, záruční a pozáruční servis, základní i nadstandardní technickou podporu.

Námi dodávané systémy strukturovaných kabeláží:

  • Panduit & Belden

KOS Trading, a.s vlastní veškeré vybavení pro instalaci kabeláží. Vybavení pro technickou realizaci:

  • Vrtačky, bourací kladiva, elektrické šroubováky, atd.
  • Přístroj pro spojování optických vláken
  • Měřicí přístroj na metalickou kabeláž
  • Měřicí přístroj pro měření optických vláken
  • Přípravky pro instalaci kabeláže

KOS TRADING, a.s., Stará Ježnická 1556/1, Pod Bezručovým vrchem, 794 11 Krnov / IČ: 60793562
www.kostrading.cz / telefon: +420 554 616 423
e-mail: kost@kostrading.cz

STŘEDISKO IT / STŘEDISKO VOZY

eDesign - tvorba www stránek